Tkané látky a textily


WOOCS 1.2.5

Digitální tisk
  1. Digitální tisk umožňuje, na rozdíl od jiných druhů tisku, přenos jednotlivých návrhů na textilní výrobky v barevném i černobílém provedení. Umožňuje také tisk relativně malých objednávek (od 1 role) v krátkých výrobních cyklech. Tato technika, a to i v malých částech, zaručuje vysokou flexibilitu a produktivitu při použití dodávaných výrobků.

Mezi další výhody digitálního tisku patří nejen možnost tisku textů a všech druhů grafiky, ale take fotografií na jekémkoli textilním materiálu. Především nesmíme opomenout dokonalou reprodukci účinků tonálních přechodů v tištěné oblasti. Je třeba také poznamenat, že digitální tisková technologie je v poslední době známá a dostupná na polském trhu a že jsme jednou z prvních společností v zemi, která tuto službu nabízí.

Máme nejmodernější digitální tiskárny – “Renoir” od Reggiani, které se zrodily kombinací tradice a inovací. Zařízení společnosti Reggiani je synonymem pro produktivitu, spolehlivost, špičkovou kvalitu a zároveň zaručuje, že poskytujeme služby nejvyšší kvality.

Máme zařízení, které dokáže tisknout téměř na všech typech plochých materiálů (šířka až 2,4 m), přičemž zaručuje nejvyšší možný výkon, spolehlivost a kvalitu. Pro digitální tisk používáme nejlepší barvy značky Huntsman, které zaručují vysokou sytost barev a vysokou odolnost digitálně potištěných povrchů při kontaktu s vodou.

INFORMACE K PRODUKTU (Digitisk)

Všechny potisky v nabídce DIGITISK mohou být vytištěné na Vámi zvolený podklad, například:
• Viskoza
• Polyester
• Bavlna
• Bambus
Jsme schopni obstarat mnohem více podkladů dle poptávky či Vašeho přání.

Dodání a platba
Doba výroby je 30 dní ode dne objednávky.
Dodávka se provádí pomocí DPD a platí se odděleně od ceny za zboží.
Průměrná cena za dopravu je 150 kc (6 euro) za dodání jedné role tkaniny.

Platba
Po potvrzení objednávky telefonicky, se za objednané zboží a dodávku účtuje záloha ve výši 100%.

Způsoby platby

Dobírka – Platba probíhá až při převzetí

Bankovní převod – Náklady odesíláme po připsání platby na účet. Doba doručení se tím pádem může prodloužit.